Instruktorzy

Szukaj na stronie klubu karate tradycyjnego
DAMIAN PAWLIK - 3 DAN

Założyciel Klubu Karate Tradycyjnego Nowy Sącz. Mgr Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Karate Tradycyjne zaczął trenować w 1999 roku. Zawodnik i instruktor karate. Od 2009 roku członek kadry narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, zdobywcą Pucharu Polski Mazovia Karate Cup, medalistą mistrzostw Europy i Świata oraz pucharu Europy. 
Zdyscyplinowany i konkretny, ceniący pracowitość i zaangażowanie.
Prywatnie pasjonat podróżowania oraz nowinek technologicznych. NORBERT PAWLIK - 1 DAN

z Karate Tradycyjnym związany od 1999 roku. Zaczął trenować jako nastolatek w KK Pruszków, pod okiem sensei Jerzego Szcząchora - jednego z najbardziej utytułowanych zawodników i instruktorów w kraju. Instruktor karate, pracuje z najmłodszymi dziećmi w wieku przedszkolnym oraz starszymi w wieku szkolnym.Odpowiedzialny i zaangażowany, ceniący dyscyplinę oraz dobrą atmosferę na treningach.Medalista mistrzostw Polski, Zdobywca Pucharu Polski Mazovia Karate Cup.Prywatnie szczęśliwy tata Ady i Mai, pasjonat dobrej muzyki oraz górskich wypraw.


JAROSŁAW SZAREK - 3 KYU

Związany z KKT Nowy Sącz od 2015 roku. Emerytowany funkcjonariusz Straży Granicznej. W latach 1998-2020 pełnił służbę w Karpackim Oddziale Straży Granicznej w Nowym Sączu. W trakcie pełnienia służby wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za wzorowo pełnioną służbę. Po uzyskaniu uprawnień od 2018 roku opiekun i wychowawca na obozach sportowych organizowanych przez KKT Nowy Sącz. 
Prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym.
Odpowiedzialny i optymistycznie nastawiony do życia. 
Na treningach otwarty, ceniący solidną pracę i dobrą zabawę. 
Prywatnie mąż i tata Maksa, Olka i Martyny.  
Klub Karate Nowy Sącz
Klub Karate Tradycyjnego
Al. Piłsudskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
telefon kontaktowy: 512 126 306

Informacja o plikach cookies

Strona Klub Karate Tradycyjnego wykorzystuje pliki cookie zgodnie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj, że wtedy niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.