Aktualności

Szukaj na stronie klubu karate tradycyjnego

W związku z zawieszeniem placówek szkolnych oraz wszelkiej aktywności fizycznej w grupach, przygotowaliśmy dla naszych klubowiczów (i nie tylko!) treningi w formie online. Zajęcia podzielone są na dwie grypy - początkującą oraz zaawansowaną. 
Zachęcamy do wzięcia udziału w  treningu przed telewizorem dzieci, młodzież a także rodziców. Oss! 1 marca 2019 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące badań lekarskich dla sportowców. Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia z dnia 27 lutego 2019 zmieniającym rozporządzenie w sprawie trybu orzekania o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia.W dniu 19 maja 2019 w Hali Sportowej Mosir w Nowym Sączu odbyły się I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym pod patronatem Prezydenta Ludomira Handzla.

II Mistrzostwa Klubu Karate Tradycyjnego Nowy Sącz już za nami, był to kolejny rekord w tegorocznej imprezie wzięło udział 71 zawodników naszego klubu z Nowego Sącza oraz gminy Chełmiec.


Super wieści z Dojo Stara Wieś! Nasi karatecy zdobyli 4 puchary w Miedzynarodowym Turnieju Drużynowym. Serdecznie wszystkim gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

Najserdeczniejsze życzenia od Klubu Karate Tradycyjnego Nowy Sącz. Jednocześnie ogłaszamy przerwę świąteczną od 29.03 do 03.04
OSS!

W dniu 24 kwietnia 2018 w Szkole Podstawowej nr 18, ul. Broniewskiego 5 odbędą się egzaminy na stopnie kyu w karate tradycyjnym. Egzaminy odbywać się będą od godziny 17.00.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obozie w Muszynie, który odbędzie się w dniach 18.02 - 24.02 2018. Wyjątkowy klimat oraz rodzinna atmosfera, wspólny, aktywny wypoczynek, dobra zabawa, niezapomniane wrażenia.


9 Grudnia w Świniarsku odbył się I Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Wójta Gminy Chełmiec. W zawodach wzięło udział ponad 220 zawodnikow z Chełmca, Nowego Sącza, Krakowa, Zakopanego, Nowego Targu oraz Rabki Zdrój.

Klub Karate Nowy Sącz
Klub Karate Tradycyjnego
Al. Piłsudskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
telefon kontaktowy: 512 126 306

Informacja o plikach cookies

Strona Klub Karate Tradycyjnego wykorzystuje pliki cookie zgodnie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj, że wtedy niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.